Kontakt

Po telefonu Vám rádi pomůžeme v pracovní době 8:00 - 15:00. Na emaily odpovídáme zpravidla do 24 hodin.  
 
JménoMobilS čím pomůže
Tomáš Nedoma +420 603 261 064 odborné dotazy
Nikol Burešová +420 605 039 530 organizace kurzů
Kristýna Buková +420 704 600 280 objednávky, fakturace
Bohumil Homola +420 725 882 549 obchodní zástupce
 
 
O projektu:

Internetová stránka Svět fyzioterapie vznikla před mnoha lety, jako studentský projekt fyzioterapeuta, Jirky Vítka. Postupem času se k projektu připojovali další nadšenci a k odborným článkům začaly přibývat edukační videa, kurzy, workshopy a natáčení SF Talk podcastu. Společně se snažíme hledat, co nás spojuje a zamýšlet se nad tím, co nás rozděluje skrze různé pohledy. Žijeme fyzioterapií a fyzioterapie žije s námi.

Aktuálně pořádáme kurzy a workshopy pro odbornou veřejnost v předem vypsaných termínech, nebo individuální kurzy v rehabilitačních centrech a nemocnicích. Skrze produkty z našeho e-shopu dále spolupracujeme s nemocnicemi, fyzioterapeuty i sportovními kluby. Vítáme fyzioterapeuty a další lidi z oboru na našem webu - pojďte se do toho vrhnout s námi!

E-shop provozovaný na webu svetfyzioterapie.cz provozuje a kurzy zde nabízené pořádá společnost Fixtape s.r.o., není-li u konkrétního kurzu uvedena jiná informace.

FIXTAPE s.r.o.
info@svetfyzioterapie.cz
Novosady 879/109
594 01 Velké Meziříčí
IČO: 04054962
DIČ: CZ04054962
 
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, sp. zn. C 87909

Online kurzy - natočené

Kompresní flossing - RockFloss
Workshop

V tomto kurzu se dozvíte o možnostech využití kompresního flossování pomocí pomůcek RockFloss, na jakém principu fungují a jak je začlenit do praxe pomocí množství praktických ukázek.

Vyšetřovací testy - ZDARMA
Kurz

Vyšetřovací testy patří k základním nástrojům fyzioterapeuta. V této sekci naleznete seznam vyšetřovacích testů (videa), používaných ve fyzioterapii, rozřazených do sekcí pro lepší orientaci. Tento on-line zásobník je zdarma a stále na něm pracujeme.

SI skloubení - diagnostika a rehabilitace
Workshop

V rámci tohoto workshopu s Vámi sdílíme data z dostupných výzkumů z posledních let pro lepší pochopení dané oblasti a člověka, jako celku. Tyto informace Vám dále umožní nasměrovat praxi s klienty, dle nejnovějších výzkumů.

Tejpování pevnými tejpy (rigidní tejpování)
Workshop

V tomto kurzu diskutujeme, kdy použít pevný a kdy kineziologický tejp. Každý z nich má své přednosti a každý tedy můžeme využívat v různých situacích. Můžete se těšit na množství praktických ukázek a podpůrným teoretickým materiálům.

Podvrtnutý kotník - diagnostika a rehabilitace
Workshop

Podvrtnutí kotníku je dost možná nejčastějším traumatickým poraněním, se kterým se můžeme setkat nejen u sportovců. Na workshopu si probereme a ukážeme možnosti managementu, dle našich zkušeností a nejnovějších doporučení z výzkumů.