Radikulopatie Lp - diagnostika a rehabilitace

Radikulopatie, radikulární bolest, piriformis syndrom, hluboký gluteální syndrom, výhřez ploténky, nebo třeba sciatica? 

Připravili jsme pro Vás nový workshop na téma Radikulopatie Lp. Po projití desítek studií s Vámi budeme sdílet nejnovější data ohledně rizikových faktorů, diagnostiky, diferencialní diagnostiky a terapie pacientů s radikulopatií. 

Jeden z přednášejících, Mgr. Jiří Vítek, nedávno celý proces rehabilitace podstoupil a v rámci workshopu tak zmiňuje kromě zkušeností s pacienty také svoji vlastní.

Celý workshop je natočen při live vysílání a je tedy doplněn i o dotazy účastníků.

Program

Teoretická část

 • Úvod
 • Terminologie
 • Historie
 • Struktura a funkce
 • Rizikové faktory výhřezu
 • Klinický význam
 • Diagnostika a diferenciální diagnostika
 • Možnosti léčby

Praktická část

 • Diagnostika a dif. diagnostika (vyšetření svalové síly, napínací manévry, neurologické vyšetření a další)
 • Ukázky neinvazivní léčby (doporučení a ukázky terapie v akutní, subakutní a chronické fázi)
 • fyzioterapie dle závažnosti stavu pacienta
 • Chroničtí pacienti
 • Diskuze

Obsah

Pro udržení klinické praxe "up to date" je nezbytné stále sledovat nové výzkumy a posouvat se kupředu. Je nám jasné, že ne každý má desítky hodin měsíčně na to, aby procházel nová, dostupná data, takže jsme to udělali za vás a vše shrnuli do tohoto workshopu. Prošli jsme desítky výzkumů z posledních let a dali dohromady nejzásadnější informace v kombinaci s našimi praktickými zkušenostmi, které s vámi sdílíme právě v teoretické a praktické části kurzu. Tyto informace se týkají převážně anatomie, rizikových faktorů, diagnostiky a možností léčby. 

V praktické části si demonstrujeme, jak nejlépe (nejvalidněji) diagnostikovat radikulopatii, nebo ji odlišit od více, či méně závažnách stavů. Zároveň si ukážeme možnosti terapie, čímž navážeme na výzkumy z teoretické části. Kromě mnoha doporučení a ukázek cvičení dále diskutujeme operativní přístup vs fyzioterapii.

Záznam z workshopu

Účastníci mají zdarma přístup k záznamu z workshopu v portálu na našem webu, který je již rozšířen o další informace v návaznosti na požadavky kurzistů. Přístup máte k dispozici ihned po zakoupení.

Lektoři

Mgr. Jiří Vítek a Ing. Bc. Tomáš Nedoma

Organizační informace

Po zaplacení kurzu se Vám zpřístupní sekce, ve které je nahrána jak teoretická, tak praktická část kurzu. Přístup do této sekce není časově omezen.

Jedná se o záznam z online kurzu, takže jsou ve videu obsaženy i dotazy účastníků.

Délka: 5 hodin + doplňující informace

Výstup: certifikát o absolvování

Obsahuje: Skripta (slajdy z prezentace)

Je zakázáno jakékoliv šíření, nebo sdílení kurzu dalším osobám, a to pod pokutou a bezvýhradní zablokování účtu, bez možnosti vrácení peněz. Svět fyzioterapie si vyhrazuje právo na kontrolu přihlašování IP adres a další, viz obchodní podmínky.

V ceně jsou skripta a certifikát o absolvování workshopu.

Platba v EUR - Slovensko

Pokud si přejete platit v EUR, kurz si můžete zakoupit na SK verzi webu zde: https://www.svetfyzioterapie.sk/online-kurz/radikulopatie-lp-diagnostika-a-rehabilitace

UNIFY ČR - 5 kreditních bodů

Radikulopatie Lp - diagnostika a rehabilitace - videokurzu bylo přiděleno číslo 22/129 a přísluší jí počet 5 kreditních bodů dle interního předpisu UNIFY ČR.

V případě, že požadujete přidělení kreditních bodů, uveďte nám to prosím do poznámky k přihlášce datum narození.

Zároveň souhlasíte se zasláním všech vyplněných údajů v přihlášce UNIFY ČR za účelem evidence absolventů akreditovaných kurzů.

Co o nás říkají absolventi

Přihláška na „Radikulopatie Lp - diagnostika a rehabilitace“

Cena kurzu
2 550 Kč
Cena kurzu je uvedena vč. DPH 21 %.
Přihlášení
Registrace