Flossing v terapii a tréninku

Flossing v terapii a tréninku popisuje techniku Flossing, česky natažení, při které se terapeutického cíle dosahuje kompresí vyvolanou ovíjením postižených míst pružnými gumovými páskami. Je to…

Celý popis produktu
398 Kč s DPH
Skladem >5 ks

Popis produktu

Flossing v terapii a tréninku popisuje techniku Flossing, česky natažení, při které se terapeutického cíle dosahuje kompresí vyvolanou ovíjením postižených míst pružnými gumovými páskami.

Je to moderní terapeutická metoda, jejíž pomocí lze mírnit chronické i akutní bolesti a urychlit proces léčby zranění. Jednička mezi německými odborníky na flossing, fyzioterapeut Andreas Ahlhorn v této knize popisuje různé oblasti využití a na základě konkrétních potíží vysvětluje, proč a jakým způsobem dokáže flossing „léčit“. Flossing lze využít i ke zlepšení fyzické výkonnosti. Krátkodobé „podvázání“ jednotlivých částí těla flossingovou páskou umožňuje mnohem rychlejší regeneraci svalů, šlach, kloubů a fascií.

Spoluautor, sportovní fyzioterapeut a osobní trenér Dennis Krämer představuje více než 50 cvičení, která lze kombinovat s flossingem za účelem zlepšení mobility a pohyblivosti tělesných partií.

 

Název: Flossing
Autor: Andreas Ahlhorn, Dennis Krämer
Jazyk: čeština