Kineziologické tejpování, Sascha Seifert

Kineziologické tejpování (Sascha Seifert) kromě teoretické části obsahuje množství technik lepení kineziologických tejpů na kůži, pomocí čehož můžeme pozitivně ovlivňovat nejen funkci svalů a kloubů.…

Celý popis produktu
450 Kč s DPH
Skladem >5 ks

Popis produktu

Kineziologické tejpování (Sascha Seifert) kromě teoretické části obsahuje množství technik lepení kineziologických tejpů na kůži, pomocí čehož můžeme pozitivně ovlivňovat nejen funkci svalů a kloubů. Díky názorným obrázkům u jednotlivých technik je aplikace velmi jednoduchá. Navíc obsahuje anatomické obrázky svalů.

Kineziologické tejpování je mimořádně vhodným doplňkem osteopatické léčby a manuální terapie. Zlepšuje funkčnost svalů a kloubů, aktivuje mízní tok a zmírňuje bolesti.

Kniha seznámí terapeuta s holistickými vztahy mezi osteopatií a kineziologickým tejpováním. V diagnostické části terapeut najde návody, jak za pomoci screeningových a svalových testů spolehlivě nalézt oblasti s lézí, v praktické části jsou popsána ošetření vhodnou tejpovou aplikací. Správnost tejpové aplikace při různých potížích znázorňují vynikající fotografie, které usnadňují použití v praxi.

Prohloubení trvalého účinku osteopatické terapie – s konkrétními návody k přímé aplikaci.

 

Název: Kineziologické tejpování v osteopatii a manuální terapii
Autor: Sascha Seifert
Jazyk: čeština