Domov Sue Ryder, z.ú., vyhlašuje výběrové řízení na pozici Asistent/ka rehabilitace

Zveřejnění Před 13 dny (6. 5. 2024)

Hledáte smysluplnou práci a zajímají Vás senioři jako lidé s bohatým životním příběhem? Máte týmového ducha a rádi hledáte a uplatňujete nové postupy v péči o seniory?

Náplň práce:

- Příprava a realizace rehabilitace u klientů Domova pro seniory

- Vedení individuálního i skupinového cvičení pro seniory

- Každodenní manipulace s imobilním klientem, polohování klienta

- Každodenní komunikace se členy multidisciplinárního týmu Domova

- Práce s dokumentací

- Zajištění chodu půjčovny kompenzačních pomůcek, práce s kompenzačními pomůckami

Co nabízíme:

- Práci na hlavní pracovní poměr

- Mzdu až 32 000 Kč po zapracování

- Kreativní pracovní činnost, možnost seberealizace

- Práci v prostředí, kde klademe důraz na aktivizační formu rehabilitace a zapojení klienta do každodenních činností

- Smysluplnou práci s důrazem na důstojnost člověka a na vysokou kvalitu služby

- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v zavedené neziskové organizaci

- Zaměstnanecké benefity (stravování v areálu, sickdays atd.)

Požadujeme:

- Kurz pracovníka v sociálních službách nebo ukončený 1. ročník studia fyzioterapie

- Kladný vztah k seniorům, komunikační dovednosti, aktivní přístup, kreativitu

- Základy manipulace s imobilním klientem, polohování

- Schopnost týmové práce i samostatnost, odpovědnost

- Základy práce na pc, finanční gramotnost

- Ochotu učit se novým věcem

Své životopisy s motivačním dopisem a označením "asistent/ka rehabilitace" můžete zasílat na emailovou adresu marie.audy@sue-ryder nebo poštou k rukám paní Kateřiny Králové, Domov Sue Ryder, z. ú., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Kontaktní formulář