FYZIOTERAPEUT/KA – Rehabilitační ústav Bělohrad

Zveřejnění Před rokem (3. 2. 2023)

Hledáte místo, kde můžete uplatnit své znalosti a využívat nejnovějších postupů v neurorehabilitaci? Toužíte po rozvoji svých znalostí a práci s nejmodernějšími přístroji? Pak náš tým odborníků je tou správnou volbou pro vás! S námi máte jedinečnou příležitost významně ovlivnit kvalitu života pacientů. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Náborový příspěvek 50 000 Kč.

Náplň práce fyzioterapeuta:

  • Vede skupinovou a individuální léčebnou tělesnou výchovu (LTV).
  • Poskytuje přístrojové terapie (iMoove, Homebalance, BalanceTrainer, elektroléčbu a další).
  • Je odpovědný za vedení elektronické dokumentace pacientů, která mu umožňuje sledovat a zaznamenávat průběh léčby.
  • Spolupracuje s lékaři a dalšími zdravotnickými pracovníky pro zajištění komplexní a koordinované péče pacientům.

Požadavky na kandidáta:

  • Odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta.
  • Empatický člověk, komunikativní s příjemným vystupováním.
  • Absolvování kurzů je výhodou, ale není nutnou podmínkou.
  • Pozice je vhodná pro absolventy.

Na co se u nás můžete těšit?

  • Výkonnostní odměna (1 500 Kč/měsíc)
  • U vybraných pozic náborový příspěvek
  • Motivační půlroční a roční odměna
  • Odměna za pracovní jubilea
  • Zdravotní volno (3 dny Sick days)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (u PP na dobu neurčitou)
  • Zdarma zhodnocují účet UniCredit Bank
  • Výhodné tarify O2
  • Zvýhodněné zaměstnanecké stravování
  • Program osobního rozvoje a další odborné vzdělání
  • Volnočasové aktivity – volný vstup do bazénu, fitcentra, na minigolf a tenisové kurty

A dále nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilní společnosti
  • Podpora relokace – ubytování, školka, škola
  • Parkování zdarma na hlídaném centrálním parkovišti
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Možnost HPP, DPP i DPČ

Nástup možný ihned.

Personální oddělení: kariera@rubelohrad.cz | 720 967 572 | 493 767 340

Kontaktní formulář