FYZIOTERAPEUT/KA Imperial Karlovy Vary

Zveřejnění Před rokem (11. 1. 2023)

Lázně Imperial Karlovy Vary a. s. hledají nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

FYZIOTERAPEUT/KA

Kontakt: MED manager 602 198 026 v pracovní dny 9:00 – 14:00, HR@imperial-group.cz

Nabízíme:

• ubytování

• mzda dohodou, vyšší příplatky za práci o sobotách či nedělích

• pracovní doba 7:00 – 15:30, cca 1x v měsíci sobota nebo neděle

• získání zkušeností z předních lázní pod vedením špičkových profesionálů

• zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

• příjemné, klidné a moderní pracovní prostředí světoznámých lázní

• stravování zdarma

Požadujeme:

• způsobilost dle zák. 96/2004 Sb. – fyzioterapeut

• znalost anglického, německého, popř. ruského jazyka výhodou

• praxe v oblasti rehabilitace, masáže, léčebné tělesné výchovy, fyzioterapie výhodou

• příjemné vystupování, komunikativní

• spolehlivost, pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost k výkonu povolání

Pracovní náplň:

• provádí diagnostickou, preventivní a léčebnou péči v oblasti poruch pohybového aparátu člověka ve spolupráci s lékařem

• aplikuje metody fyzikální terapie, léčebné tělesné výchovy a kinezioterapie

• hodnotí efekt terapie

Další nabídky práce viz https://www.imperial-group.cz/.../kari.../voln%C3%A9-pozice

Kontaktní formulář