Léčebná rehabilitace Neuron, s.r.o. hledá fyzioterapeuty

Zveřejnění Před 2 měsíci (19. 7. 2022)
Mám zájem o podobné nabídky
Hledáme parťáka jak na plný, tak na částečný úvazek, který by rozšířil naše řady. Máme zájem o někoho, kdo má svou práci rád, je ochotný se v oboru dále vzdělávat, nebojí se přijímat pochvalu za odvedenou práci, ale také umí čelit konstruktivní kritice. Jsme dynamicky se rozvíjející kolektiv s jasnou vizí budoucnosti, za kterou společně jdeme. Problematika, se kterou k nám pacienti přicházejí, se velmi různí. Mezi nejpočetnější skupinu patří pacienti s funkčními poruchami pohybového systému, do méně početné skupiny se řadí děti s opožděným psychomotorickým vývojem, dospívající s vadným držením těla a poúrazové nebo pooperační stavy. Nejméně početnou skupinu tvoří pacienti po CMP, děti s DMO, pacienti s periferními parézami, vertigem a dalšími diagnózami. Do značné míry se snažíme přizpůsobit skladbu pacientů podle preferencí samotného fyzioterapeuta. Nabízíme plnohodnotnou pracovní smlouvu, příspěvek na vzdělávání, 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
 
Co Vám můžeme nabídnout:
 
- Smysluplnou práci s dospělými a dětskými pacienty s problematikou funkčních poruch, chabého držení těla, skolióz., ortopedickými a poúrazovými stavy nebo dospělých a dětských pacientů s poruchou neurologického charakteru.
- zázemí vlastní ordinace poskytující soukromí pro práci
- plnohodnotná pracovní smlouva s tří měsíční zkušební dobou
- stravenkový paušál ve výši 150,- Kč za každý odpracovaný den (cca 20 pracovních dní = 3.000,- Kč/měsíčně – - zaměstnancům se nestrhává z výplaty žádný podíl, hradí plně společnost ze zisku)
- příspěvek na Doplňkové penzijní spoření
- základní mzda 25.000,- Kč až 27.000,- Kč hrubého
- osobní ohodnocení 3.000,- Kč až 5.000,- Kč
- čistý měsíční příjem se tedy pohybuje od 23.290,-Kč do 26.250,-Kč (v závislosti na úrovni vzdělání a zkušenosti v oboru) + stravenkový paušál (cca 20 pracovních dní = 3.000,- Kč/měsíčně – zaměstnancům se nestrhává z výplaty žádný podíl, hradí plně společnost ze zisku)
- navyšování mzdy v průběhu přibývajících let
- 25 dnů dovolené
- možnost spolupráce s osobním koučem na rozvoji komunikačních a motivačních dovedností v kontextu práce fyzioterapeuta
 
Pro více info můžete navštívit naše webové stránky: https://lrneuron.cz/kariera/fyzioterapeutka
 
Kontaktní informace:
Mgr. Jakub Lampart
tel.: 605 005 324
Mám zájem o tuto práci
Kontaktní formulář