Nová ordinace v Brně přijme fyzioterapeuta

Zveřejnění Před 5 měsíci (27. 11. 2023)

Do nově založené soukromé fyzioterapeutické ordinace v centru Brna hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici fyzioterapeuta – OSVČ.

Náplň práce:

-        Možnost vedení individuální fyzioterapie i skupinových lekcí (max. pro 5 osob)

-        Možnost aplikace fyzikální terapie (elektroterapie, ultrazvuková terapie, laserová terapie)

Požadujeme:

-        Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru Fyzioterapie (Bc./Mgr.)

-        Oprávnění k poskytování zdravotních služeb (vyřizuje Krajský úřad, pokud ještě nemáte, s vyřízením jsme maximálně nápomocní)

-        Samostatnost, kreativita, dobrá komunikační schopnost, nadšení pro práci v oboru

-        Výhodou, nikoliv podmínkou je absolvování odborných kurzů a praxe v oboru – poskytujeme služby pro samoplátce, kteří očekávají určitou úroveň poskytovaných služeb

Nabízíme:

-        Nástup možný od ledna 2024

-        Zajímavé finanční ohodnocení

-        Pružná pracovní doba dle vlastní volby

-        Zajištění profesionálního webu, rezervačního systému, účtů na sociálních sítí, reklamy

-        Příležitost pro rozvoj vlastních dovedností i aplikaci získaných poznatků

-        Práci v příjemném prostředí moderně vybavené ordinace

-        Příjemný pracovní kolektiv, povětšinou však naprosté soukromí

-        Pravidelné schůzky s kolegy pro podání námětů, připomínek a požadavků

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás prosím kontaktovat na e-mailu fyzio@gabrielaboko.com pro další podrobnosti či domluvení osobní schůzky, prosíme o připojení životopisu.

Kontaktní formulář