REHABILITAČNÍ LÉKAŘ / LÉKAŘKA Imperial Karlovy Vary

Zveřejnění Před rokem (11. 1. 2023)

Imperial Karlovy Vary nabízí práci v klidném a pohodovém prostředí lázní:

REHABILITAČNÍ LÉKAŘ / LÉKAŘKA

Kontakt: Primář 731 123 041 v pracovní dny 17:00 - 19:00, HR@imperial-group.cz

Nabízíme:

• ubytování

• zajímavé mzdové ohodnocení, vyšší příplatky za práci o sobotách či nedělích,

• umožnění získání specializace v oboru rehabilitační a fyzikální medicína, další profesní vzdělávání

• zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

• příjemné, klidné a moderní pracovní prostředí světoznámých lázní

• stravování zdarma

• pracovní doba: 7:00 - 15:30, popř. dle domluvy

Požadujeme:

• způsobilost dle zák. 95/2004 Sb. – lékař se specializací Rehabilitační a Fyzikální Medicína; popř. základní kmen v oboru interna, chirurgie, pediatrie, ortopedie či neurologie s chutí se dále specializovat v oboru RFM

• znalost anglického, německého popř. ruského jazyka výhodou

• příjemné vystupování, komunikativní

• spolehlivost, pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost k výkonu povolání

Pracovní náplň:

• preventivní, diagnostická a léčebná činnost a související administrativa

• poskytuje zdravotní péči v souladu se svými kompetencemi a standardy

Další pracovní nabídky viz https://www.imperial-group.cz/.../kari.../voln%C3%A9-pozice

Kontaktní formulář