Zdravotnické zařízení v Hradci Králové hledá Fyzioterapeuta/Fyzioterapeutku

Zveřejnění Před 4 měsíci (18. 12. 2023)

Zdravotnické zařízení v Hradci Králové hledá do svého týmu zaměstnance na pozici fyzioterapeut/ka s osvědčením MZ k výkonu zdrav. povolání BEZ ODBORNÉHO DOHLEDU pro děti a mládež od 0 do 26 let

Náplň práce:
• provádí individuální LTV na neurofyziologickém podkladě (např. Vojtova reflexní lokomoce, Bobath koncept pro děti, a další)
• spolupracuje s rodiči, zacvičuje je a podporuje je v domácí rehabilitační aktivitě, včas je informuje o nastalých
• změnách v terapii, poradensky se podílí na výběru kompenzačních pomůcek
• spolupracuje s dalšími pracovníky a odborníky v organizaci
• spolupracuje se specializovanými firmami na kompenzační a reedukační pomůcky
• vypracovává individuální cíle klientů ve spolupráci s dalšími odborníky
• vede zdravotnickou dokumentaci a přípravu podkladu pro ZP
Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání nebo VOŠ v oboru
• orientaci v problematice
• schopnost týmové práce
• spolehlivost
• praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
• práci na HPP
• jistotu stabilního zaměstnání nezávisle na covidové situaci
• stabilitu zaběhlé organizace
• příjemné finanční ohodnocení
• 30 dnů dovolené + sickdays
• prostor pro další osobní rozvoj a vzdělávání
• zaměstnanecké bonusy – více dnů dovolené

Nástup: ihned nebo dle dohody

Své životopisy zasílejte na e-mail: personalista@prointepo.org

Průběh výběrového řízení:

• uchazeči s odpovídajícími předpoklady budou pozváni k osobnímu pohovoru
Těšíme se na Vás!
Více na www.prointepo.org

Kontaktní formulář